Opóźnienie w wystąpieniu drugiego okresu po stosunku

Uprawialiśmy z partnerem petting po czym chłopak zaczął penetracje z zabezpieczeniem członek wszedł ok 4cm. po czym prezerwatywa pękła nie doszło do wytrysku było do niego daleko. Przed pierwszym okresem zrobiłam test wyszedł negatywny miesiączke dostałąm w terminie.Teraz miesiączka się spóźnia jeden dzień czy może to być spowodowane zmianą klimatu ? Czy mogę być w ciąży?

Witam. W opisanym przypadku ciaza jest mało prawdopodobna. Dla pewności warto jednak wykonać powtorny test.