Opuchnięcie ręki i zmiany uczuleniowe a stan po mastektomii

Żona jest po mastektomii 3 lata.Cały czas ma opuchniętą rękę.Po ataku róży dostaje na prawie całym ciele a szczególnie na ręce plamy uczuleniowe.Specjalisci zalecają zastosowanie debecyliny.Żona ma astmę,stosuje obecnie RamoclaY 850 125 i nie pomaga a jedynie łagodzi w okresie zażywania.Proszę o poradę-czy kuracja debecyliną jest wskazana i gdzie nabyć ten lek.

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego z prosba o recepte na Debecylinę i skierowanie na jej podawanie-jesli jest potrzebna i bezpieczna!!! zż