Osłabienie, biegunki, ból pod prawym łukiem żebrowym, ból brzucha, świąd skóry i zaburzenia apetytu

Witam Objawy, oslabienie, biegunki bol pod prawym lukiem zebrowym i brzucha, stan podg,swiad skory, zaburzenia apet, ubytek wagi od 5 mcy. bad OB,mocz,usg jamy brzusznej Alat Aspat bilirub,amylaza,fosfataza w normie, CRP 7, proteiny norma z wyjatkiem alfag-1 2,6g/l,alfag-2 10,1 g/l morf ok z oprocz eozynof 0,2%, neutrof 71,8% limfo 19,0%,gram segment 73%, limfo 17%,gastrolog leczy mnie na jelito bez skutku ja obawiam sie nowotworu watroby, jakie bad moge zrobic sama i czy obawy sa uzasadnione?

Aleksander Ropielewski

Warto skontaktować się z endokrynologiem, ponieważ z przeprowadzonych badań trudno podejrzewać jednoznacznie przyczynę gastrologiczną, natomiast wiele guzów hormonalnych lub zaburzenia wydzielania hormonó mogą dawać opisane objawy. Wymaga to jednak pogłębienia diagnostyki dlatego trudno mi tu stwierdzić jednoznacznie co może być powodem Pani dolelgiwości.