Osłabienie, ból pleców, zawroty głowy, nudności i brak apetytu

witam od kilku dni słabo się czuję tzn bardzo bolą mnie plecy myślę że to jest kręgosłup nie mogę się chylać nogi mam jak z waty jestem ogólnie słaba szybko się męczę kręci mi się w głowie chce mi się wymiotować niemam apetytu mam dopiero 26 lat a czemu się tak czuję jak czlowiek po 90 ???

Aleksander Ropielewski

Pani objawy są niepokojące i wskazuję na przyczynę systemową Pani dolegliwości (anemia, zaburzenia hormonalne), a jednocześnie mało specyficzne dlatego sugeruję kontakt z lekarzem.