Osłabienie fizyczne i krew z kałem

Witam od okolo 2 tygodni jestem osłabiony fizycznie malo jem brak apetytu muszę wmuszac w siebie by cos zjeść pozatym od okolo 1 tygodnia oddaje kał z krwią jest on caly czas w rzadkiej formie, czesto boli mnie brzuch ogolnie nie mogę nabrac ciała fizycznego moj wzrost 185 na 70 kg do tego doszlo mi jeszcze przy odbycie na zew. Podskurny płyn od naprezania sie przy wydalaniu byłem z tym u proktologa usunął mi ale za 2 dni jeszcze pokazał mi sie ten purchel

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. sadze ze może być konieczna ponowna wizyta u proktologa