Pasożyty w całym ciele

Nikt nie potrafi pomóc mężowi, "pasożyty" wyciąga ze skory, odkasłuje, ma w kale, na języku, w dziąsłach. Czuje się coraz gorzej, puchną mu nogi, jest słaby, traci głos, napady potwornego kaszlu, dziwne samoczynne pęknięcia na skórze nóg, rąk. Zamieściłam pod tym linkiem do pobrania zdjęcia tych pasożytów z opisem skąd są oraz wyniki badań , które dotychczas zrobił: https://www.dropbox.com/s/h0c7o7b5or9ijm8/zdjecia%20oraz%20wyniki%20 Bad. w kier. schistomatozy jest negatywne, a to podejrzewał..

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety poniższy Link nie działa. Proszę koniecznie udać się do lekarza Gastroenterologia lub dermatologa po badaniu będzie można określić dalsze Postępowanie Terapeutyczne i diagnostyczne