PCOS, isnulinooporność i silne bóle podbrzusza

Witam, mam 20 lat i jestem chora na pcos z testosteronem do tego insulinooporność. PCO zostało wykryte w 2014r. u pani ginekolog, miałam termin do szpitala na kwiecien 2015r. i potwierdzono to wszystko. Narazie czekam na wyniki badan genetycznych pod kątem mutacji genów zanim zaczne byc leczona. Boli mnie czasem podbrzusze, dzisiaj tez tak dość bardzo, dlaczego tak jest? Czy to może o czymś świadczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Może być objawem pcos. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa lub lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.