Pęknięcie prezerwatywy i wytrysk wewnątrz a szanse na zajście w ciążę

Uprawiałem z dziewczyną seks z prezerwatywą , lecz niestety podczas stosunku pękła i skonczyłem w niej. Okres ma regularny cykl 28 dniowy. Seks uprawialismy 3 dni przed dniami plodnymi . Moje pytanie brzmi czy jest szansa zajscia w ciaze i co najwazniejsze czy duza.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jest możliwość zapłodnienia. Proszę podać dzień ostatniej miesiączki aby można było powiedzieć coś więcej.