Petting w 14 dniu cyklu i spóźnianie się miesiączki

W 14 dniu cyklu, uprawialiśmy z chłopakiem petting, raczej sperma nie dostała się w okolice intymne, ale okres spóźnia mi się już 8 dni, jest mi niedobrze, boli mnie brzuch jak na miesiączkę, spała bym godzinami, a i tak jestem zmęczona. Czy możliwe jest zajście w ciążę, jeśli na ręce miałabym spermę?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli doszło do kontaktu nasienia z drogami rodnymi to ciąża jest możliwa. Proponuję wykonać test ciążowy. Oraz udać się do ginekologa.