8-dniowe spóźnianie miesiączki a petting w połowie cyklu

Witam, od 8 dni spóźnia mi się miesiączka (a mam regularne 28-dniowe cykle). w połowie cyklu uprawiałam z chłopakiem petting- nie miał wytrysku, jednak wkładał mi palce do pochwy. wieczorem w dniu spodziewanej miesiączki robiłam test ciążowy, powtórzyłam go 3 dni później wieczorem i następnego dnia z moczu porannego- wszystkie wyszły negatywnie. Boli mnie brzuch i mam wypryski (co wskazywałoby na zbliżanie się miesiączki), jednak nadal się nie pojawia. Czy możliwa jest ciąża?

Piotr Pilarski

Jeśli testy ujemne to ciąża została wykluczona z bardzo dużym prawdopodobieństwem. Proszę jeszcze trochę poczekać.

Pozdrawiam.