Picie octu spirytusowego z butelki na czczo

Witam. Dzisiaj wstałem o 6.00 i napiłem się octu spirytusowego z butelki na czczo wziołem duży łyk tego octu i od razu popiłem wodą nie gazowaną przed posiłkiem w celu odchudzania i lepszego trawienia. czy może mi to zaszkodzić. nie wiem czemu ale ocet spirytusowy bardzo mi smakuje ,czy może prowadzić takie coś do śmierci picie takiego zwykłego octu prosto z butelki.

Stanowczo odradzam picie octu spirytusowego. Na pewno nie odchudzi, a silnie podrażnia błony śluzowe przełyku i żołądka, co w perspektywie może doprowadzić do chorób przewodu pokarmowego.
Może Pan stosować naturalny ocet jabłkowy ( do kupienia w sklepach ze zdrową żywnością lub w internecie znajdzie Pan przepis jak go zrobić w domu) - oczywiście po rozcieńczeniu - 1 łyżka na pól szklanki wody i nie dłużej niż miesiąc

pozdrawiam, Małgorzata Mięsowicz
www.miesowicz.fitdietetyk.pl