Pieczenie po zażyciu gynalginu

Wczoraj wzięłam 1x gynalgin piecze po nim wszystko w środku jest po nim dużo gorzej niz przed czy mam zacisnąć zeby i brać nadal czy odstawić ? Czy ból pochwy po wzięciu sam minie czy coś bez recepty powinnam wziąć żeby to szybciej minęło np.clotrimazolum albo coś innego bo przez ta jedna tabletkę gynalgin nie moge nawet się wysikac A wizytę u lekarza mam za tydzien.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli odczuwa Pani dyskomfort po założeniu leku to proszę odstawić lek. Pozdrawiam.