Pieczenie pochwy a ciąża

Dzien Dobry chcialam sie zapytac robilam 25 róznych testów i badanie krwi i wszystko bylo negatywne a ostatni stosunek miałam 11 08 2013 i w ten dzien dostałam okres bardzo obfity teraz miałam tez ale taki normalny ale od 2 tygodni odczuwam straszne pieczenie pochy co to moze byc prosze pomoc bo ja wariuje juz czy to moze byc ciaza
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po wykonaniu tak duże ilości badań można wykluczyć ciążę jako przyczynę dolegliwości. Pieczenie okolic intymnych może wskazywać na występowanie infekcji układu moczowo-płciowego. Proszę udać się do specjalisty ginekologa,który wdroży odpowiednie leczenie.