Pieczenie w cewce ustające po podaniu Nitroxolinu

Od 6lat bardzo piecze mnie odbyt,bez swedzenia; czasem swieza krew. Brak hemoroidow, szczeliny,zaczerwienienia; kolonoskopia i gastroskopia sa ok. Jest także takie samo pieczenie sromu i cewki- brak typowego dla zapalenia kłucia po oddaniu moczu, po prostu jest pieczenie cewki i bol w nerkach 24h. W posiewie moczu nic nie ma, wymaz z pochwy prawidlowy. Pieczenie w cewce ustaje po podaniu nitroxolinu ale wraca po paru dniach od strony odbytu. Co to moze byc i jakie badania mam zrobic? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lkearza ginekologa ponownie, być moze warto byłoby pobrac wymaz z odbytu