Pieczenie w okolicy łechtaczki a stosunek seksualny

Witam, czułam pieczenie w okolicy łechtaczki,pieczenie ustąpiło, dzień później współżyłam w chłopakiem, przy kąpieli poczułam silne pieczenie pochwy, obejrzałam przy lustrze i okazało się że mam kilka kraterków z jakimś płynem, kraterki jakby popękały i są to otwarte ranki. Nie chce mi się wierzyć że to może być opryszka. Wspomnę że mam nadżerkę czy to może mieć jakiś związek? Ostatnio przechodziłam grypę i brałam antybiotyki, wydzielina z pochwy jest koloru białego, płynna, zapach normalny.

Akurat z Pani opisu jak najbardziej może to być opryszczka. Mamy dwa typy wirusa opryszczki wargową i płciową, chociaż obecnie oba typy są mocno "wymieszane". Oczywiście powinna Pani skontaktować się z ze swoim ginekologiem w celu dalszej diagnostyki i leczenia. Pozdrawiam