Piekący ból pleców promieniujący do stóp

Witam od dłuższego czasu strasznie bolą mnie plecy piekący ból promieniujący przez poś. do stopy mrowienie i drętwienie.Leki biorę od 3 m. Oto wyniki Mr: Obniżenie wysokości i intensywności sygnału krążka międzykręgowego w obrazach T2 zależnych (zmiany dehydratacyjne) na podstawie L4/L5. Spłycenie lordozy lędźwiowej. Na podstawie L4/L5 szerokopodstawna protruzja krążka międzykręgowego uciskająca worek oponowy oraz modelująca korzenie nerwowe. Dzień po badaniu doszły problemy z oddawaniem moczu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości są spowodowane zaburzeniami w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.