Piski w głowie i stukanie w uchu

Witam.Niedlugo minie rok odkad miewam okropne wysokie piski w glowie dzien w dzien,stale spalam.. Do tego doszly chwilowe rytmiczne stukanie w lewym uchu.Obecnie jestem w ciazy blizniaczej i niedlugo mam miec CCiecie. W tym czasie odwiedzilam neurologa i laryng.Badaniakrwi,cisnienie,crp,elektrolity,audiogram,cicisnienie ok.Lekarz mowil,ze zeby wykluczyc powazne schorzenie trzeba po ciazy zrobic MRI glowy.Przez to ze nie wiem co sie dzieje w glowie boje sie CCiecia i znieczul w kregoslup.

Szanowna Pani są to częste objawy naj częściej bez istotnego znaczenia często na tle nerwowym, więc proszę na razie myśleć o przyjemniejszych rzeczach, pozdrawiam.