Plamienia po odstawieniu luteiny

witam mam pytanie nie mialam niesiaczki 3mies lekarz przepisal mi luteine 50 pod jezyk bralam 5 dni 3 razy dziennie po odstawieniu mam od wczoraj plamienie a nie tak jak zawsze co to moze byc?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani.
Plamienie może być spowodowane wieloma czynnikami zależnymi od pani stanu organizmu, Proszę udać się na konsultację do lekarza prowadzącego, który zna pani stan zdrowia i będzie mógł ocenić prawidłową reakcję organizmu na zastosowany lek.