Plamienia przy PCOS u 33-latki

Dzień dobry! Bardzo proszę o pomoc. Od kilku dni się denerwuję, bo nie wiem co mi dolega. Ginekolog do nie przyjmie mnie wcześniej niż za 1,5 tyg. Mimo, że prywatnie...niestety kolejki. Od środy obserwowałam dziwne plamienia, gęste brązowe, dopiero wczoraj pojawiła się krew. Ostatnią miesiączkę miałam 5 listopada, 2 dni temu zrobiłam test-wynik ujemny. Zdarzają mi się nieregularne miesiączki, brałam nawet duphaston na ich wywołanie. Mam zespół policystycznych jajników, 33 lata. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie wykonać badanie beta hcg I koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć. zawsze może się Pani udać na izbę przyjęć szpitala ginekologicznego.