Plamienie po miesiączce a możliwość ciąży

Witam mam pewien problem, mianowicie moje cykle trwają 31 dni miesiączka jest regularna a tym razem 2 dni po ostatniej miesiączce(27.01) pojawiły się brązowe plamienia i może to normalne ale towarzyszy temu ból krzyża, nóg i lekki ból podbrzusza oraz mdłości. W drugim dniu miesiączki pojawiło się bardzo słabe krwawienie a następnie skrzepy, które ustały w trzecim dniu. Uprawiam sex bez zabezpieczeń, mogę pozwolić sobie na dziecko mam 22lata. mocno mnie to martwi proszę o pomoc i z góry dziękuję

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z ginekologiem, ponieważ objawy są mało charakterystyczne aby postawić rozpoznanie i konieczne jest przeprowadzenie badania ginekologicznego.