Plamienie po poronieniu

Po pierszym stosunku po poronieniu i po pierszej miesiace po jakims czasie zobaczylam brozowy jasny sluz co jest tego przyczyna ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się brązowego plamienia może być związane z niedawno przebytym poronieniem. Nie można wykluczyć innych przyczyn takich jak zaburzenia hormonalne czy nadżerka. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.