Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 2 4 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plamienie śródcykliczne a skuteczność tabletek antykoncepcyjnych

Witam, Stosuje tabletki antykoncepcyjne Yaz od 5 lat, w pazdzierniku dostalam plamienie srodcykliczne, bylam u lekarza zrobilam usg, nie zlecil zmiany preparatu. W kolejnym opakowaniu bylo wszystko wporzadku. Teraz po rozpoczeciu nastepnego opakowania dostalam lekkiego plamienia w trzecim tygodniu stosowania tabletek. Czy swiadczy to o braku skutecznosci leku? Czy powinnam zmienic preparat? Czytalam ze zdaza sie to przy stosowaniu pigulek pare lat i nie jest to objaw niepokojacy.
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Aleksandra Witkowska
82 poziom zaufania

witam, zdarza się to przy braniu tabletek i jest to jedno z działań możliwych niepożądanych. Nie ma powodów do obaw o skuteczność

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy