Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 1 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plamy z białymi śladami na penisie

Od miesiąca mam na penisie czerwoną plamkę. Nie boli, nie piecze, nie swędzi. W ciągu dnia pojawia się na tym coś takiego jak na wysuszonych wargach co widać na zdjęciu. Po umyciu penisa to schodzi. Zauważyłem też że trochę sie to rozrosło. Nie wiem gdzie mogłem takie coś złapać. Korzystam z toalety w pracy. Czy może to mieć coś z tym wspólnego? Seks tylko z żoną. POniżej na zdjęciach widać te białe ślady. http://i61.tinypic.com/jsggua.jpg http://i62.tinypic.com/ay4gn.jpg
MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu

Łysienie kobiet

Nadmierna utrata włosów coraz częściej dotyka także kobiety. U jej podłoża mogą leżeć przewlekłe choroby ogólnoustrojowe, ale także zaburzenia hormonalne. Warto dowiedzieć się wiecęj o tej przypadłości. Dr Tomasz Wasyłyszyn opowiada o występowaniu łysienia u kobiet.

MaĹgorzata Panek
69 poziom zaufania

Bez obejrzenia zmian nie można stwierdzić czym one są. Proszę pokazać zmiany dermatologowi.

Pozdrawiam

0
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Zdjęcie jest niskiej rozdzielczości więc nie mogę powiedzieć z całą pewnością, jednak wygląda to na infekcję grzybiczą. Ponieważ nie mam 100% pewności i możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego sugeruję kontakt z dermatologiem, który wdroży odpowiednie leczenie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy