Płyn owulacyjny przy tabletkach Lesinelle

Witam, od dwóch tygodni biorę tabletki antykoncepcyjne Lesinelle. Jednak przed stosunkiem, zanim mój chłopak miał wytrysk pieściliśmy się oralnie, czułam na dłoniach płyn preejakulacyjny i również dotykałam mojej waginy. Czy jest możliwość, żeby biorąc tabletki doszło do zapłodnienia? Ta sprawa nie daje mi spokoju, przez co za każdym razem gdy mój partner pieści mnie oralnie odczuwam pewien stres, że mogę zajść w ciążę. Dziękuje za ewentualną odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli stosuje Pani antykoncepcję zgodnie z zaleceniami to ryzyko ciąży jest znikome. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.