Po jakim czasie po wyleczeniu brodawek płciowych można uprawiać seks?

Witam. Zostały zdiagnozowane u mnie brodawki płciowe i rozpoczęłam odpowiednie leczenie. Chciałam się dowiedzieć jak powinnam zachowywać się podczas leczenia, a także po jego zakończeniu z moim partnerem- jeżeli chodzi o stosunek płciowy/ seks oralny. Partner nie ma objawów na swoich genitaliach- czy jest wskazane aby i on wykonał jakieś testy na obecność wirusa HPV?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że jest to wskazane. proponuję udać się do dermatologa lub urologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.