Podejrzenie nerwicy lękowej a problemy z oddychaniem

Czy jest możliwe że mam nerwicę lękową? moje objawy: -zmęczenie - śpię po 8h -biegunka - codziennie rano minimum 2-3 razy muszę iść do toalety - problem ze złapaniem oddechu, muszę łapać powietrze - Zawsze muszę sprawdzić kilka razy czynność którą robiłem (np. siku to po 2 minutach muszę iść ponownie i sprawdzić czy się "dobrze" załatwiłem) - stresuję się przed każdym testem, ważną rozmową lub rzeczami których nie lubię Co mi może dolegać. Zwłaszcza z tym złapaniem oddechu.

Dzień dobry,

Przez internet, bez osobistego badania, nikt nie może określać co Panu prawdopodobnie dolega.
Jak najbardziej może Pan udać się do np.: Poradni Leczenia Nerwic / Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ, bez skierowania) - gdzie najpierw zbada Pana lekarz, a następnie zaproponuje odpowiednie postępowanie lecznicze (psychoterapia i/lub farmakoterapia). Proszę pamiętać, że w przypadku nerwicy podstawą leczenia pozostaje psychoterapia.