Podejrzenie PCOS a wynik badań hormonów

Proszę o analizę wyników, bo mój lekarz jest na urlopie a ja cała w nerwach. Wyniki w związku z podejrzeniem pcos, obraz usg jak w pco. W 6dc glukoza 82 (2h po obc. 85), tyreotropina 1,0348uIU/ml, estradiol29,58pg/ml,folitropina4,1mlU, kortyzol100,5ug, insulina 8,6uU(po 2h 18),lutropina5,3mlU,DHEAS7,86,testosteron 0,4ng,chol całko 110mg/dl,test z mtc prolaktyna 12,28ng/ml po 60min od mtc 245,70. O tym ostatnim wyniku naczytałam się wiele złego. Czy mozna wykluczyć pco? Czy moze to byc gruczolak?

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki najlepiej odnosic do norm przyjetych przez konretne laboratorium, normy moga sie różnic między laboratoriami. Proszę poczekac na wizyte u swojego lekarza.