Podejrzenie przyjmowania amfetaminy przez chłopaka

Witam mam pytanie odnośnie amfetaminy ponieważ podejrzewam że mój chłopak właśnie to robi zawsze w weekendy chodzi na ryby z kolega który napewno cpa rozmawiałam z nim na ten temat ale on twierdzi że nie cpa że może nawet na testy że mną pojechać co mam robić dodam do tego że jest chory na cukrzycę

Witam, doradzam Pani wizytę w Poradni Leczenia Uzależnień, gdzie w ramach NFZ specjalista psychoterapii uzależnień, dopyta Panią o pewne szczegóły i wspólnie zastanowicie się co dalej w tej sytuacji można zrobić.Chciałabym pomóc Pani na forum, lecz nie ma jednej metody postępowania z osobą potencjalnie uzależnioną od narkotyków, dlatego rozmowa , wizyta w cztery oczy jest konieczna. Pozdrawiam serdecznie.

Warto raczej przyjrzeć się temu, czemu nie ufa Pani chłopakowi? I czy bez zaufania można budować związek w poczuciu zaangażowania i bezpieczeństwa?