Podejrzenie tętniaka przy tętnicy

Witam, miesiac temu zostałem przyduszony i przewleczony przez paręnaście metrów, wezwałem pogotowie. Oprócz przeciętej wargi właściwie nie było zadnych objawow. W szpitalu zrobili mi tomografie głowy i wyszło podejrzenie tętniaka przy tętnicy lewej szyjnej wewnętrznej, 5 albo 7mm, nie pamietam do konca a nie mam przy sobie wynikow. Tydzien temu mialem zrobiony rezonans z kontrastem i nic w nim nie wyszło. Chciałem zapytać czy możliwe jest, zeby to byl jakis blad tomografii?

Tak, mógł to być tzw. artefakt, czyli zakłócenie. Prawdopodobnie zalecono badanie kontrolne, które nie wykazało tętniaka.

Pozdrawiam serdecznie!