Podejrzenie wyrostka a oczekiwanie na miesiączkę

Witam! 23.11.2015 r. miała dostac okres. Dostałam z tym że miałam ból brzucha taki jak nigdy, ostry ze cały brzuch mnie bolał nie mogłam sie ruszyc i pod wieczór miałam 38stop. C. Następnego dnia poszłam do lekarza rodzinnego. Lekarz stwierdziła podejrzenie wyrostka. Wczoraj byłam na SOR i tam chirurg stwierdził kolkę brzuszną. Wzięłam wczoraj nospe ale i tak dzis kłuje mnie w prawym boku. Czy to moze byc wyrostek? czy cos innego? Nie zrobiono mi USG jamy brzusznej.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się ponownie do SOR