Podjęcie współżycia po zabiegu wszycia siatki na wypadającą szyjkę macicy

Witam mam 48l.,4 tyg.temu miałam zabieg wszycia siatki na wypadającą szyjkę macicy,jednak nadal przy myciu czuję tą szyjkę,jest chropowata.nie wiem czy to należy do procesu gojenia? i kiedy mogę podjąć współżycie? Pozdrawiam Beata.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
O tym czy może Pani współżyć powinien zadecydować lekarz prowadzący po zbadaniu. Proszę zatem udać się do specjalisty.