Podniesienie starszej córki w 14. tygodniu ciąży

Jestem w 14 tygodniu ciąży. Dziś odruchowo zniosłam 2letnia córeczkę z wersalki. Nic mi nie dolega po tym incydencie, brzuch delikatnia pobolewa mnie jak zwykle. Martwię się jednak bo to 13kg ciężar. Na co dzień jej nie podnoszę i nie noszę na rękach. Czy mogłam w ten sposób zaszkodzić dziecku, jeżeli nie mam żadnych dolegliwości niepokojących? Czy gdyby coś się działo zawsze pojawią się objawy?Wizytę mam dopiero za 3 tygodnie.

Skoro nie ma Pani żadnych "dodatkowych" dolegliwości, to czemu Pani się denerwuje ? Gdyby pojawiło się krwawienie świeżą krwią, to oczywiście trzeba by było skontrolować się u swojego lekarza prowadzącego w trybie pilnym. Pozdrawiam.