Podskórne skupiska małych grudek u 20-latki

Jakiś czas temu pojawiły mi się pod skórą skupiska małych grudek, nie bolą, ale w niektórych miejscach się rozrastają, niewidoczne, czuć je. Śpię dobrze, przez dzień jestem zmęczona. Gdy dotykam niektórych mięśni np.tego przy żuchwie, czuję, że nad nimi (albo w nich, zależy) powstały takie wrzecionowate tkanki. Mięśnie mam słabsze, kości mi "trzaskają" (RF miałam). Pojawiły się problemy z oddychaniem, jakby przełyk mi się zwęził. Co to są za grudki? Żaden lekarz nie wie. Jakie badania zrobić?

Witam! Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji byłoby wykonanie usg zajętych okolic. Badania obrazowe powinno pomóc lepiej określić strukturę zmian.