Podskórny guz na pośladku a stan zapalny

Witam! Około tydzień temu poczułam gulkę pod skóra na pośladku ( lekko bolesna ). Przez ten tydzien gulka ta sie powiekszyla i mam wrazenie ze troche przemiescila jakby nizej, blizej odbytu, ale nadal nie widac jej golym okiem. Jednie w miejscu gdzie ja czuc, skora sie zaczerwienila no i bardzo boli przy chodzeniu, bo o siadaniu na tym posladku nawet nie ma mowy. Czy to jakis satn zapalny, przeziebienie ? Prosze o pomoc
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Objawy o których Pani pisze mogą być związane z obecnością ropnia okolicy pośladków. Zmianę powinien obejrzeć chirurg, który zdecyduje o konieczności jej nacięcia i dalszym postępowaniu.