Podwyższone białka Plt i mixsy a guzki na szyi

Witam ok 3 tygodnie temu wyczulam z prawej strony 3 guzki położone w tej samej lini na długości szyi od ramienia po ostatni który jest najwięcej wyczuwalny tusz pod włosami . Zrobiłam morfologie i ob z wyników wynika ze mam podwyższone białka Plt i mixsy hemoglobina jest w normie OB jest 12 . Co to może być?? Czy to kaszaki czy coś poważniejszego ???Mam 30 lat

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani wyników morfologii, co uniemożliwia interpretację. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią, oceni zmiany oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.