Podwyższony puls u 24-latki

Witam. Od kilku dni strasznie podniósł mi sie puls na około 90, a nawet do 130. Robiłam w szpitalu ekg tarczyce i wszystko wyszło dobrze. Lekarze mówią ze to nerwy ale ja wcale nie jestem zdenerwowana. Martwi mnie ten puls bo nigdy tak sie nie czułam. Jest mi z tym cieżko funkcjonować.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.