Pojawiający się biały śluz i nieregularne miesiączkowania

Witam . Zawsze miałam regularna miesiaczke Dostalam miesiaczke 18 kwietnia o tydzień za wcześnie a w maju 13 maja o 5 dni za wcześnie.teraz powinnam mieć 13 czerwca i nie dostałam.od ostatniej miesiączki z chłopakiem kochaliśmy się 4 razy z prezerwatywa i nigdy nie doszedł we mnie. Wykonałam 3 testy w dzień planowej miesiączki tj. 13 czerwca i 1 test dzień po planowej miesiączce wszystkie negatywne. Dodam jeszcze ,że wczoraj zamiast krwawienia pojawil się bialy sluz.czy mogę być w ciązy?

Ciąża jest mało prawdopodobna, jednak na tym etapie nie można jeszcze jej całkowicie wykluczyć. Warto pomyśleć o diagnostyce hormonalnej, tak aby łatiej można było uregulowac cykle. Prwdopodobnie są jakieś niewielkie zaburzenia, jak choćby nadmiar prolaktyny.