Pojawianie się miesiączki 2 razy na rok u 23-latki

Witam, jestem 23letnia kobieta. Moj problem polega na tym iz miesiaczkuje 2 razy w roku, ginekolog wykryl u mnie nie rozwiniety lewy jajnik i za mala macice. Przepisano mi prostegeron, jednak bez efektu. Mam nadmierne owlosienie ciala; rece, piersi, pepek. Moje libido spadlo praktycznie do zera, miewam czeste wahania nastrojow, niska samoocene. Radzono mi skontaktowac sie z endokrynologiem. Pozdrawiam i prosze o pomoc.

Witam,

Proszę Pani, jeśli cierpi Pani na zaburzenia hormonalne, to powinna Pani być leczona przez endokrynologa lub ginekologa-endokrynologa.
Hormony mają wpływ na nasze samopoczucie, nastroje.
Jeśli chciałaby Pani popracować nad samooceną, to proponowałabym wizytę u psychologa/psychoterapeuty.