Pojawienie się krwi po rozpoczęciu współżycia

Witam zaczelam wspolzyc zfacetem tydzien temu pierwszy raz było krwi wczoraj po tygodniu kochalam sie znim i znow była krew dlaczego ??

Lek. Marta Gryszkiewicz

Podczas pierwszych stosunków może dochodzić do nadmiernego podrażnienia pochwy oraz uszkodzenia błony dziewiczej co objawia się krwawieniem. W związku z rozpoczęciem życia seksualnego wskazana wizyta u ginekologa.