Polipy odbytu i glista ludzka a luźne stolce, przelewanie w brzuchu i gazy

Witam. Miałem przeprowadzona kolonoskopie w szpitalu (4 pazdziernika).Stwierdzono liczne polipy odbytu. I gdy dostałem wypis ze szpitala dopiero o tym się dowiedziałem. I nie mam pojęcia czy się martwic. Ponieważ dowiedziałem się dzisiaj ze polipy mogą się zmienić w raka. Nie wiem czy je usuneli. Czasami nadal mam ołówkowaty stolec. Stwierdzono u mnie rowniez gliste ludzka. Nadal mam objawy Luzne stolce Przelewanie w brzuchu Gazy. Czasami postrzepiony stolec Czasami lekko jasny Mam 25 lat.

witam,
stwierdzone przy kolonoskopii polipy powinny zostać jednoczasowo usunięte podczas tego samego badania - jeżeli nie udałoby się ich usunąć, powinien zostać wyznaczony kolejny termin polipektomii
Na podłożu polipów mogą rozwijać się nowotwory, jednak jeżeli zostaną wcześnie wykryte i usunięte nie stanowią zagrożenia.
Po usunięciu polipów powinny one być poddane ocenie histopatologicznej.