Pomiar pulsu i ciśnienia krwi oraz stosowanie leków na arytmię

Mam dziś dziwny puls 32 na minutę.a ciśnienie 121/75 .taki puls utrzymuje się od rana,leczę się na arytmie i nadciśnienie,przyjmuję Metocard 25mg rano Diuresin 1,5mg ranoCavinton rano Memotropil 1200mg rano Rok temu miałam udar mózgu mózgu.Czy zgłosić się z tym do kardiologa,lub lekarza rodzinnego,czy może to jednorazowe .tak niskiego pulsu nie miałam

Milena Lubowicz

Tak niski puls może być wynikiem działania leków. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam