Powiększenie węzłów chłonnych i bóle ręki

Witam dziekuje za odpowiedz ,wezły chłonne byly pobierane dlatego że sie powiekszaja i lekarze nie wedzieli dlaczego tak sie dzeje,do tego doszedł guz kosci lewej ramiennej,od trzech lad mam nie do konca sprawna reke i lekarze musieli od czegość zaczać ,acz kolwiek dalej jestem nie zdiagnozowana,reka dalej boli ,a wezły chłonne również dalej se powiekszaja i obecnie maja po 3,5 cm ,dlatego były pobierane ale dalej nic konkretnego ,moze pan doktor ma pomysł ,dziekuje i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać rezonans lub usg okolicy łokcia. Proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich juz wykonanych badań bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.