Powiększenie węzłów chłonnych szyi i pachwiny

Od 3 lat mam powieszone wezly chlonne. Z prawej strony 2 na szyi (dolne), i jeden w prawej pachwinie. Lekarz powiedzial,ze sa sprezyste,i jak sie nie powiekszaja to do obserwacji. Co 4 mies robie morf z rozmazem-wszystko ok. Boli mnie kregoslup (odc szyjny,ledzwiwy,piersiowy,kark, czasami obiepachy). Ponoc to od pracy siedzacej. Czy robic dalsza diagnostyke czy tylko obserwowac owe wezly?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zgłosić się do hematologa. Uważam, że takie zmiany powinny być dalej diagnozowane.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponowałabym jednak poszerzyć diagnostykę chociażby o USG węzłów chłonnych, następnie diagnozować problemy z kręgosłupem.
Pozdrawiam