Powiększone węzły chłonne u 5-latka

witam.mój prawie pięcioletni syn ma stale powiększone węzły chłonne szyjne tylne.często chorował,wyniki krwi były nieciekawe.w zeszłym roku oglądał go hematolog a usg szyi (05.03.2014) wykazało liczne, obustronne wzdłuż mięśni mostkowo-obojczykowo-sutkowych odczynowe w.chł.do 13mm o prawidł. budowie i unaczynieniu.syn jest pod stałą opieką laryngologa (płyn w uszach) i alergologa (astma oskrzelowa). węzły nadal powiększone, niebolące.co robić,do którego specjalisty się udać po konkrety?dziękuję

Napisz gdzie mieszkasz. Ta stała opieka laryngologa i płyn w uszach to jakieś nieporozumienie! Płyn w uszach to wizja trwałego uszkodzenia słuchu. W uszach ma być powietrze a nie płyn! Jaka astma? On chrapie i niedosłyszy i ma płyn w uszach bo ma przerośnięty 3 migdałek. Wyjdź z paranoi astmy, wyziewów hormonalnych bo Ci dziecko przestanie rosnąć. Czytaj ulotki leków które podajesz dziecku. Szkoda, że tego nie robią lekarze! Usuń trzeci migdałek i zakończ to wszystko.