Powracający kaszel i katar u 4,5-latka

Witam.Moj syn ma4 i pol roku,mieszkamy wAnglii.W zeszkym roku w marcu po 3cich urodzinach dostal katar,a kilka dni pozniej zaczal kaszlec.Prawie caly czas kaszlal.Dostawal antybiotyki,ktore nie pomagaly.Najciezsze ataki kaszlu byly w nocy.W lipcu wPolsce zronilismy testy krwi ,z ktorych wyszlo CladosporiumHerbarum <0.35 kU/I i AltelnariaAternata tak samo jak poprzedni.Dostal singular i syrop na alergie.Witam.Ale kaszel powraca i zolty gesty katar.Ostat.dostal predisolone.kaszle mniejAleKatarjest

Milena Lubowicz

Warto dziecko skonsultować z laryngologiem, gdyż oprócz alergii w tej chwili problemy mogą być też związane z powiększonym trzecim migdałem.
Pozdrawiam