Poziom trójglicerydów a TSH

mam pytanie robiłam badanie i wyszło mi poziom trójglicerydów 236 czy to duzo ponad norme? potem cholesterol 144 tsh 2.320 lekarz przepisal mi limphantyl biore pól roku w kwietniu do kontroli ale brzuch mi spadł proszę o odpowiedz czy podane wyniki są duzo ponad normę?

W chwili obecnej dopuszczalne normy TG 150, cholesterol prawidłowy TSH prawidłowe. Lipanthyl to lek który głownie obniża poziom TG przyjmuje się go raz na dobę pod kontrola parametrów aminotransferaz.