Pozytywne test ciążowe a bolesność jajników

Witam mam problem i niewiem co zrobić a więc 9 listopada miała dostać miesiączkę aleu nie wystąpiła wiec tydzień później zrobiłam dwa testy ciążowe które oba wyszły pozytywnie chodź jedna z kresek była jaśniejsza po 6 dniach od zrobionych testów czyli wczoraj dostałam silnego krwawienia i okropnie bolą mnie jajniki wyczuwam takie jakby parcie w dole brzucha dziś zrobiłam kolejny test co prawda zrobiłam po południu nie naczczo ale wynik był negatywny. Dalej krwawie... Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Być może nastąpiło poronienie. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.