Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę po współżyciu bez zabezpieczenia

Gdy kochałam się ze swoim chłopakiem , ten we mnie skończył. Na drugi dzień w godzinach popołudniowych silnie zaczęło mnie boleć podbrzusze i dostałam lekkiego krwawienia. Czy jest prawdopodobieństwo , że zaszłam w ciąże ??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Ponadto, jeśli nie chce Pani w najbliższym czasie zajść w ciążę, proszę pomyśleć o skutecznej antykoncepcji.