Prawoboczna przepuklina krążka międzykręgowego

Na poziomie C5/C6 wykazano dokanałową pośrodkową prawoboczną przepukline krążka m/k z dość duzym uciskiem wewnątrzkanałowych i redukcja rezerwy płynowej kanału kręg.Wymier kanału kr.zredukowany do ok 0,8 cm .Degeneracyjne spłaszczenie k/m C5/C/6 .W trzonie C6 ognisko 1,2 cm o obniżonym sygnale w obrazach T1 I podwyższonym T2 zaleznych mogące odpowiadac nietypowemu naczyniakowi . Mam 43 lata jestem po 2 operacjach odcinka l-s 5 też przepuklina .Bardzo Proszę o info czy czeka mnie kolejna operacja

W badaniu obrazowym nie uwidoczniono ucisku przepukliny krążka międzykręgowego na korzenie nerwowe, więc raczej taki stan nie będzie wymagał leczenia operacyjnego.