Problem z sercem płodu w 12. tygodniu ciąży

bylam 2 tyg temu u lekarza mowil ze wszystko jest ok serduszko jest bije ale nie uslysze bo za malutkie , pobierana krew wyniki wysoko , Bylam teraz u lekrza i on mi mowi ze nic nie widzi ze znikło czy to jest mozliwe jestem normalnie w 12 tygodniu ciazy bardzo sie boje ze ja utrace prosze o pomoc

bez badania odpowiedz jest niemożliwa . Zdarza sie, że nagle płód przestaje się rozwijać i serce przestaje pracować. Określenie przyczyny jest raczej niemożliwe nie da sie tego przewidziec .